D.U.K. – Dažniausiai užduodami klausimai

 
Kokią įrangą man reikia turėti, kad galėčiau pasinaudoti vaizdo konsultacija?

Jums reikia turėti kompiuterį ir greitaeigį interneto ryšį. Kad konsultantas Jus matytų, reikia web kameros, bet galite bendrauti ir būdamas nematomas, anonimiškai. Jeigu kompiuteris turi įmontuotus garsiakalbį ir mikrofoną, to pakanka, bet geresniam garso ryšiui užtikrinti geriau būtų turėti papildomas ausines su mikrofonu. Kompiuteryje turi būti įdiegta nesena interneto naršyklės versija.

         Kokios garantijos dėl konsultacijos?

Garantuojame, kad konsultacija įvyks. Nebent konsultantas bus nepajėgus atsakyti, tada pinigai sugrįš į Jūsų sąskaitą mūsų svetainėje. Jei liksite nepatenkintas atsakymu, konsultantas pateiks papildomus paaiškinimus nemokamai.

         Kas yra mano sąskaita svetainėje www.pataria.lt?

Šioje sąskaitoje saugomi Jūsų kreditai – netikri pinigai konsultacijoms užsakyti. Tarkim, Jūs pervedėte į sąskaitą 100 Lt. Tada iš čia galite mokėti už keletą konsultacijų po 20 Lt. Taip sutaupote mokesčius už bankinius pervedimus, jei kelis kartus mokėtumėte po 20 Lt. Iš šios sąskaitos išgryninti pinigų ar susigrąžinti į savo sąskaitą banke nebegalima.

         Kaip užsakyti valandos trukmės konsultaciją?

Galite užsakyti 3-4 konsultacijas po 15 min.

         Norėčiau gauti raštišką atsakymą.

Užsisakykite vaizdo konsultaciją ir per mūsų sistemą parašykite konsultantui, kad norite gauti raštišką atsakymą, ir pateikite savo klausimą. Kai konsultantas Jums atrašys, nebesijunkite vaizdo konsultacijai.

           Ar galėčiau tapti konsultantu jūsų svetainėje?

Labai prašom, kviečiame visus norinčius teikti konsultavimo paslaugas, pristatyti savo verslą ir paslaugas platesniam klientų ratui. Klientai Jus lengviau suras per Google paieškos sistemą mūsų svetainėje nei tiesiogiai Jūsų svetainėje. Jūsų pajamos gali būti tiek iš to, kad klientai ką nors pas Jus užsakys, tiek iš konsultavimo veiklos. Parašykite mums el. paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .